Як правильно приймати гейнер


 Як правильно приймати гейнер і що це таке? Давайте розберемося, гейнер - це харчова добавка. Вона призначається тому, хто хоче максимально швидко наростити м'язову масу.

 

Її основними компонентами є вуглеводи і білки. Також в гейнери часто додають вітаміни, мікроелементи та інші анаболічні елементи фактора росту м'язової маси. Що стосується білків і вуглеводів, то в середньому гейнери містять від десяти до тридцяти п'яти відсотків білка в складі і відповідно від шістдесяти до вісімдесяти відсотків вуглеводів. При цьому всьому, класичним складом вважається один до чотирьох, таким чином, на кожен грам білка доводиться чотири грами вуглеводів.

Другою характеристикою білків і вуглеводів суміші, є якісний склад кожної поживної речовини. У білковий склад входитимуть: соєвий білок, яєчний білок, молочний білок, казеїну або може бути, що не будь інше. Що стосується вуглеводів - це поділ вуглеводів на прості і складні. Так звані прості вуглеводи, мають просту хімічну формулу і тому дуже швидко всмоктуються в кишечнику. Якщо Ваш обмін речовин досить швидкий, і Ви з працею набираєте м'язову масу, то Вам слід тоді вибрати гейнер з більш високим вмістом вуглеводів. Відсоток вмісту білка в гейнере, повинен збільшуватися пропорційно Вашої жирової масі. Чим повніше Ви, тим більша кількість білка повинно міститися у вашому гейнере. Таким чином, пояснюється, чим більше в складі гейнеров простих вуглеводів, тим швидше відновлюється рівень глікогену, але разом з тим підвищується ризик отримати з набором м'язової маси ще й жировий прошарок вдобавок.
Также читайте - судебная практика по спорам с ГАСК, особенности практического применения строительных норм, а также,


У багатьох гейнерах використовуються спеціально розроблені складні вуглеводи, вони повільно всмоктуються у кишечнику, що в свою чергу зменшує проблему освіти підшкірного жиру. Складний склад вуглеводів забезпечує тривалу дію протягом кількох годин, що дозволяє відновити енергетичний баланс клітин і створити умови для нарощування м'язової маси.

Класичний варіант прийому білків і вуглеводної суміші - це протягом перших сорока хвилин після кожного тренування. Так само якщо немає можливості нормально поїсти за півтора 2:00 до тренування, то рекомендується приймати гейнер за 30-60 хвилин перед тренуванням. Прийом гейнеров в дні вільні від тренувань, можна порекомендувати в першу чергу атлетам, які погано набирають м'язову масу, для того щоб збільшити загальну калорійність харчування і прискорити відновлення.