Як домогтися рельєфу м'язів


 Як домогтися рельєфу м'язів? Згадайте, як скульптор творить свій шедевр. Він спочатку бере шматок каменю і просто відсікає зайве. У нас під гаком мається на увазі жир.

                    

 Ось його і будемо осікається, і 90% в цьому нам допоможе тільки дієта, звичайно ж, ще кардіо, але це палиця з двома кінцями. Заженеш себе на біговій доріжці - посипляться м'язи. Ми ж просто зменшуємо відпочинок між підходами, збільшуємо кількість повторень, включаємо суперсети. І ріжемо жири і вуглеводи в раціоні харчування, в першу чергу за рахунок тваринного жиру і швидких вуглеводів. Сподіваюся пояснювати не потрібно.


У спортивному харчуванні прибираємо креатин, протеїн, гейнери, а додаємо L-карнітин, термодженики (жіросжігателі), вітаміни.


Повтори підходів збільшуються до 15 - 25 разів. І нехай буде вам щастя! Хоч у теорії і легко звучить, але як завжди в цьому спорті, потрібно буде неабияк потрудитися.

 

Програма тренувань на рельєф являє собою комплекс силових занять з особливим режимом харчування, метою якого є промальовування всіх груп м'язів, зниження запасів підшкірної жирової тканини. На жаргоні бодібілдерів такий процес називається «сушінням». Низькі запаси жирових відкладень роблять мускулисте тіло максимально естетичним і спортивним. Про те як добитися результату в найкоротші терміни піде мова в даній статті. Узнайте анализ проекта нового Закона о регистрации вещных прав в Украине.


 Справжній бодібілдер завжди знаходиться в стані досягнення однієї з наступних цілей:

У цій статті піде мова про те, яка специфіка в складанні або коригування вашої програми тренувань допоможе вам досягти якісного рельєфу.
Що таке хороший рельєф

Давайте спочатку визначимося з термінологією, що саме ми розуміємо під просушеним рельєфом. Якісний рельєф характеризується наступними характеристиками:

    Низький рівень підшкірного жиру (до 10%);
    Жорсткість м'язів;
    Сепарація і дефініція.

Відсоток підшкірного жиру

Найголовніше це звичайно ж рівень жирових відкладень. М'язи як відомо є у всіх, але ось розгледіти їх під товстим шаром жиру часто не представляється можливим. Звідси головне завдання, яке повинна вирішувати програма тренувань на рельєф - це «спалювання» зайвого жиру. Наступна мета - досягнення м'язами належної жорсткості, що візуально робить їх більш естетично привабливими, на відміну від массонаборние періоду, коли м'язи наповнені рідиною і виглядають пухкі.

І нарешті, досягнення таких властивостей як сепарація, глибина і дефеніція. Ці критерії ставляться скоріше до спортсменів, що виступають на змаганнях і методи, які застосовуються для досягнення такого рівня деталізації, прямо скажемо, йдуть врозріз з поняттями здоров'я і здорового способу життя. Я навіть говорю зараз не про вживання допінгу (що звичайно ж теж активно застосовується змагаються атлетами), але навіть ті дієти, які застосовуються при підготовці не сприяють зміцненню здоров'я - відсутність вуглеводів і жирів, повна відсутність не тільки солі, але і будь-яких інших мінералів і мікроелементів, які сприяють затримці рідини, жіросжігателі, діуреікі, зневоднення ... Так що залишимо сепарацію і дефініцію для подіуму і зосередимося на цілях, що поліпшують нашу форму, але не на шкоду здоров'ю.