Сушка тіла правильно


 Більше, ніж об'ємність м'язової маси, в бодібілдингу цінується їх рельєфність. Саме цей критерій більш детально розглядається на змаганнях у культуристів.


Для того щоб підтримувати рельєфність м'язів використовується «сушка». Такий стан тримається всього лише пару тижнів. Ті люди, які іноді займаються фізичним навантаженням, для придбання таких форм повинні щодня кілька годин займатися собою. Велику роль у цій справі має гендерний чинник. Адже жінки мають більший відсоток жирової тканини, ніж м'язової; тому їм складніше придбати такі рельєфні форми, ніж чоловікам.

Велику роль відіграє статура. Так легше всього придбати рельєфну форму мезоморфам, у яких м'язова і жирова маса знаходяться в гармонійній співвідношенні. Саме незавидне становище у ендоморфов, так що поряд з ростом м'язів, у них легко росте і жирова тканина. Для досягнення бажаного рельєфу необхідно дотримуватися правил.

Розглянемо самі основні принципи, які допоможуть втратити жирову масу без шкоди власному здоров'ю. Для початку необхідно добре наповнювати організм водою. Якщо ви відчуваєте спрагу, не стримуйте, випийте води. Звичайній людині в день потрібно випивати 1,5 літра в день, а спортсмену не менше 2 літрів.

Як не дивно, але енергетичні напої, які можна придбати в спортивних магазинах, теж допоможуть вам легше перенести дієту. Також потрібно брати протеїн. Наприклад, філе курки, знежирений сир, яловичина. З раціону потрібно виключити швидкі вуглеводи, жирні білки. Прибрати з свого раціону цукор. Існує думка, що краще звичайний цукор замінювати сахарозамінниками. Так як вони можуть уповільнити процес спалювання жирів. Якщо ви моторошний ласун можна вживати стевію - безкалорійний замінник. Вживати соєвий протеїн, він більше всіх підходити.

Насичує організм білками і при цьому низькокалорійний. Риба - ще один продукт для сушіння. Високий вміст білка поряд з жирними кислотами запорука швидкого схуднення. Зелений чай- неодмінний супутник схуднення. Прискорює процес спалювання жирів. Дотримуйтеся цих правил і бажаний результат не за горами.