Як правильно накачати прес


 Сегодня наша статья о том, как правильно накачать пресс, ведь многих дам волнует вопрос — как быстро убрать живот? Быстро вряд ли получится, ведь появился он тоже не за несколько дней. Убрать живот с помощью упражнений – это вовсе не такая недостижимая цель, как кажется некоторым. В данном материале мы с вами, остановимся подробнее  на  руководстве к действию: как правильно накачать пресс.

 

Лежать нужно на твёрдой поверхности, то есть на полу. Диван не подойдёт, кровать – тоже. На пол должно быть подстелено что-то в виде хотя бы простыни. Хотя, некоторых стимулирует именно холодный пол. Да, озябнете в  первые  секунды,  с непривычки.  Но эта «зябкость», даже, быть может, мышечный тремор, будут способны усилить все виды обменов веществ. Особенно, жирового обмена, —  в плане использования  резервных запасов  липидов для их «всесожжения».


Ви хочете отримати гарний прес або як кажуть: «що були кубики». Тоді ви на вірному шляху, ця стаття стане точкою відправлення, і з цього дня ви стрімко почнете рухатися до мети! І це не жарт! Отримати красивий прес може абсолютно кожна людина, якщо цього захоче. Просто рекомендуем - управление закупками и снабжением. Что такое расчёт складских площадей. Что такое расчёт грузовой стоимости от профессионалов.


Перше що потрібно зрозуміти, прес - це теж м'яз тіла, їй також як і решті м'язам потрібно відпочинок. Не потрібно в гонитві за результатом тренувати її щодня 7 днів на тиждень.

Друге, існує тільки 3 типи вправ, за допомогою яких ви отримаєте бажані кубики на животі. Це підтягування корпусу до ніг (верхня частина преса), підйоми ніг до грудей (нижня частина преса) і діагональні скручування або повороти корпусу (косі м'язи живота). Всі інші вправи, які існують на світі, це варіації і змішування цих трьох. Тому не треба виконувати багато однотипних вправ, якщо тільки це не спосіб збільшення інтенсивності.

Третє, вправи для преса не спалювали, не спалюють, і не будуть ніколи спалювати жир на животі. Звичайні підйоми ніг до поясу не є дуже енерговитратним вправою, так з якої причини вони повинні спалювати жир? Вірно не по якій, тому вони цього і не роблять). Слід пам'ятати, що локального жиросжигания не існує. Не можна спалити жир на животі, але залишити його на ногах, це неможливо! Як правильно накачувати м'язи грудей?

 

 

Як правильно накачати прес

Для того, щоб качати прес правильно, потрібно визначитися, де Ви будете це робити, або вдома, або в фітнес центрі або тренажерному залі. Позитивні сторони залу в тому, що там є інструктор, який підкаже і підбере для Вас індивідуально потрібні вправи. Також перебуваючи в залі, ми займаємося тільки своїм тілом і не відволікаємося ні на що, адже всі важливі справи залишилися вдома.

Домашні тренування також мають безліч переваг. По-перше, Ви можете кожну вільну хвилину витрачати на набуття тіла своєї мрії, по-друге, будинки Ви фінансово незалежні і можете не соромитися свого тіла.

Але як бути, якщо з'явилася мотивація і вільний час, але нікому підказати, як правильно качати прес? Ви можете знайти безліч відео курсів і інтернеті, які підкажуть відповіді на Ваші питання. Крім того, необхідно прочитати інформацію про те, як і які м'язи преса накачувати

 

Вправи на прес

Вправи для м'язів живота можна виконувати в домашніх умов. Але потрібно дотримуватися кількох правил:

    Чи не пропускати і дня без тренування
    Чи не виконувати вправи раніше, ніж через 1,5 години після їжі і за 1,5 години до сну.
    Подбати про правильне харчування, відмовившись від пізніх вечерь і занадто калорійної і жирної їжі.
    Перед будь-тренуванням, навіть легкої і короткою необхідний розігрів всіх м'язів тіла.

Для розігріву потрібно зробити нахили в різні боки, поприседать 20 раз, зробити невелику розтяжку, розім'яти всі суглоби: лікті, плечі, коліна, гомілка і трохи м'язи спини. Тільки після 15-хвилинної розминки можна приступати безпосередньо до фізичних вправ.

Тренуючись пам'ятайте про те, що недостатньо розробляти тільки верхні м'язи живота. Для максимального ефекту необхідний правильний комплекс на всі види м'язів.

 

Комплекс для початківців, обов'язково включає в себе кілька на верхній, нижній, бічний і косі м'язи. Зазвичай у новачків сильно запущені нижні і бічні м'язи преса, тому на них варто звернути більше уваги. Верхня частина живота накачується швидше і легше, ніж низ, це також необхідно врахувати.

Новачки повинні пам'ятати, що кожну вправу чергується з відпочинком і розслабленням м'язів. Це забезпечить найбільшу ефективність при найменшій втоми. Постійна напруга не може дати найкращих результатів, а тільки нашкодить організму.
Тренуючись, обов'язково звертайте увагу на те, щоб задіяний був лише прес. Якщо відчуваєте біль в спині або шиї - то Ви не напружуєте живіт, а працюєте іншими м'язами, причому неправильно.

Якщо таке трапляється, приляжте відпочити і приступайте знову, але відчуйте, що задіяна тільки м'язова маса живота. Інакше Ви завдасте шкоди хребту.Комментарии (0)