Також багато хто помилково вважає, що якщо під час шпагату працюють ноги


 У цій статті викладена методика "Як правильно навчитися робити поздовжній вид шпагату", так як він є більш затребуваним. Досягти хороших результатів можна відносно швидко і легко.


Час, протягом якого необхідно тренуватися людині, щоб той сів на поздовжній шпагат, різна і залежить від кожного індивідуально. Якщо людина не має природну гнучкістю і еластичністю, то йому може знадобитися близько двох місяців наполегливих і постійних тренувань. Деякі люди сідають на шпагат всього через два тижні після початку тренувань, а деякі тільки через два місяці, все залежить від фізичного стану конкретної людини.

Звертаємо вашу увагу на поширену оману: для того щоб сісти на шпагат, потрібно нескінченно робити вправи на розтяжку. Це думка глибоко помилкова! Якщо м'язи слабкі і не в тонусі, то тільки від вправ на розтяжку користі буде дуже мало. Такій людині для початку доведеться працювати над зміцненням м'язів.

Також багато хто помилково вважає, що якщо під час шпагату працюють ноги, то потрібно тренувати тільки їх. Насправді під час розтяжки шпагату працюють в основному тазові м'язи, низ спини, суглоби і зв'язки. Тому розтягувати і зміцнювати потрібно все нижні кінцівки.

УВАГА! Сідати на шпагат небезпечно деяким людям із захворюваннями опорно-рухової системи, особливо тим, хто страждає захворюваннями хребта, забоями таза, тріщинами в кістках і високим артеріальним тиском. Якщо ви під час виконання вправ відчуєте погіршення самопочуття або неприємні відчуття, то відразу ж припиняйте заняття.

  Будет полезно знать - особенности недвижимости как объекта сделок.

 

Як сісти на поздовжній шпагат
У цій статті описано декілька найефективніших вправ "Як правильно робити розтяжку на поздовжній шпагат". Ефект у них комплексний і він спрямований на поліпшення еластичності і гнучкості всього тіла, що з часом дозволить мережу вам на повноцінний шпагат.

Ще пара рад, щоб ваші тренування були максимально успішними!

    Перш ніж приступити до занять, обов'язково необхідно розігріти м'язи. Для цього можна зробити десятихвилинну пробіжку, стрибки зі скакалкою, махи ногами вгору і в сторони. Також підійдуть вправи на присідання, розминка на велотренажері. Час попередньої розминки має займати не менше п'ятнадцяти хвилин.
    Нагадуємо вам, що розтяжка розвивається поступово. Категорично не робіть різких силових рухів. Це призведе тільки до серйозних травм, через які вам.Комментарии (0)