Поради як накачати спину


 Нижче ми сформулювали кілька корисних порад, а саме найнеобхідніших, які з нашої точки зору допоможуть вам швидше досягти хороших результатів:


    Більшість початківців спортсменів помилково вважають, що якщо вони будуть тренуватися з більшими вагами, то швидше накачають свої м'язи. Насправді це не так. У тренінгу MAX-OT рекомендується працювати вагами, складовими 60-75% від вашого максимуму. Як накачати м'язи ніг правильно ви знаєте?


    Коли ви тренуєте спину, то число повторень відіграє важливу роль. Дуже багато фахівців у кожному підході рекомендують здійснювати не менше восьми або десяти повторень і пояснюють це тим фактом, що спина складається з найбільших м'язів, які присутні в людському тілі. Щоб прокачати їх, потрібно їм дати групам м'язів хороше навантаження, щоб всі вони почали працювати на повну силу.

Наша компания, проводит курсы по логистике. Есть тренинг производственная логистика, семинар логистика запасов в Киеве.


    Відхилятися від програми курсу при прокачуванні спини можна. Це неправильно і небезпечно. Тому що якщо ви будете робити вправи, не дотримуючись правила, то в результаті ви можете заробити грижу хребта або ще яку-небудь серйозну травму спини, а не красиву і рельєфну фігуру. Ви повинні розуміти, що всі ці вправи ви робите самі для себе. Тому не можна робити їх неправильно. Змінюючи техніку вправ, щоб зробити собі легше, ви тільки нашкодите собі і будете обманювати тільки себе. Також запам'ятайте раз і назавжди, що ключ до успіху тренування наступний: краще зробити пять правильних повторень, ніж десять неправильних! Одне із золотих правил професіоналів: в тренажерному залі під час виконання програми не слухайте кого попало, строго дотримуйте техніку виконання вправ.


    Після відпрацювання комплексу тренування спини рекомендується зробити перерву на спину як мінімум три дні. Це дасть м'язам достатньо часу для відновлення і відпочинку і допоможе запобігти їх перетренированность.
    І остання порада. Ніколи не міняйте свої плани з приводу графіка тренування спини. Іноді новачки тренуються непостійно і, прийшовши в спортивний зал з думками попрацювати зі спиною, в останній момент змінюють свої плани. Вони можуть почати тренувати інші м'язи, які тренувати їм більше подобається або набагато легше. Запам'ятайте, що качати спину потрібно, не пропускаючи заняття і не замінюючи їх іншими. Якщо ви не будете качати її правильно, то ви ніколи не сформуєте такого тіла, про який мріяли, і ваш час може бути витрачено даремно.

Успіхів вам в бодібілдінгуКомментарии (0)