Качаємо спину правильно


 Прикра статистика свідчить про те, що багато новачків, щоб скоріше добитися красивою накаченной фігури, качають тільки ті м'язи, які можна побачити.

А м'язи, які ховаються під одягом і не кидаються в очі, не качають, думаючи, що це неважливо. Йдеться, зокрема, про м'язи спини і ніг. З цієї причини все частіше зустрічаються бодібілдери з великими біцепсами, дельтами і грудними м'язами, трицепсами, але з сутулою спиною, чи не розвиненими м'язами спини і худими ногами. Всім відомо, що м'язи спини не кидаються в очі, вони майже завжди знаходяться під одягом і ховаються за нею. Але качати їх слід обов'язково, хоча б тому, що профіль атлета, схожий на латинську буку "V", завжди був і залишається символом чоловічої фігури. Це ознака справжнього бодібілдера.

Качати м'язи спини необхідно не рідше одного або двох разів на тиждень, виконуючи комплекс вправ, представлений нижче, по 3-5 підходів. У цій статті ви знайдете найкращі вправи, щоб швидко накачати спину і багато корисних порад і рекомендацій. Але спочатку треба познайомитися з анатомією спини і дізнатися, що собою являють м'язи спини.
Очень актуальный тренинг по транспортной логистике Киев, Винница, семинар по управлению запасами на предприятии в Киеве, тренинги по логистике в Украине и СНГ.


М'язи спини
У теорії бодібілдингу прийнято ділити спину на три частини: верхню, середню і нижню. У кожну частину входить кілька груп м'язів.
 

Верхня частина спини
Цей частину спини відповідає за зведення плечей і лопаток і їх рух вперед і назад. Верхню частину спини, утворюють такі м'язи: лопаткові, м'язи трапеції і ромбоподібні м'язи. Якщо правильно і рівномірно тренувати цю частину спини, їх можна зробити дуже широкими і красивими, і ваші плечі будуть візуально виглядати красивими і рельєфними. Але якщо ви перестараєтеся, працюючи в цьому напрямку, то це може дати зворотний результат, тобто ваші плечі будуть виглядати вузькими і маленькими. Тому часто качати цю частину спини немає необхідності, досить це робити один раз на тиждень.
 

Середня частина спини
Ця частина відповідає за рухи руки верх і вниз, відведення рук за спину і повернення назад. Якщо положення плеча фіксоване, тоді дана м'яз піднімає і підтримує тулуб. З погляду анатомічної будови середня частина спини є дуже насиченим і складним. Її утворюють такі м'язи: найширша (тільки одна), задня і верхня зубчасті м'язи, велика і мала круглі м'язи. З усього перерахованого, найважливіше увагу потрібно приділяти найширшого м'яза спини. Вона є найбільш великою і сильною в порівнянні з іншими. Саме ця м'яз відповідає за красиву форму тіла, а також за його силу і працездатність. Через важливості цієї групи, рекомендується качати її інтенсивно і постійно.

Нижня частина спини
Цей частину спини призначена для можливості згинання та розгинання хребта. Вона складається з клубово-реберної м'язи і нижній частині довжелезних м'язів, які головним чином визначають пластику спини, особливо зовнішньої її форми, і є в основному поверхневими.
 

Вправи
Для тренування м'язів спини
розроблено велику кількість різних систем вправ. У цій статті наводиться 12-ти тижневий курс максимально ефективних вправ по системі тренувань MAX-OT.

Біль, читайте в наступній статті. Комментарии (0)