Як накачати спину жінці


Красиві жіночі спина - пряма, яка робить силует стрункішим і вище, чоловіча спина - широка в плечах, і вузька в стегнах (перевернутий конус), і, якщо стандарти жіночої краси міняються від покоління до покоління, то чоловічий типаж в цьому сенсі дуже стабільний, і творці моделей одягу намагаються хоча-б візуально втілити атлетичний силует, навіть якщо фігура вельми далека від ідеалу.

Якщо ми подивимося на малюнок 1, то побачимо наочно, як влаштовані м'язи спини, вірніше, та їх частина, групи, які відповідають за створення атлетичного образу. Завдання - наростити масу і створити рельєф, яких буде добре видно. Естетичну сторону питання складає як рельєф, так і розміри м'язів. Без цієї комбінації неможливо створити завершений образ. Недоліком будуть об'ємні, але недостатньо виразні м'язи, так само як і хороший рельєф без обсягу.

Тепер опишемо показану на малюнку 1 анатомію, щоб краще розуміти, як функціонують відповідні групи м'язів, за які рухи відповідають. Тоді можна буде створювати свої варіації вправ, тільки включи фантазію.
Для Вас, мини MBA Киев, знижка 50%
  

  Трапецієподібний м'яз.
Розташована у верхній частині спини, закінчуючись на потилиці. Сама трапецієвидна м'яз має форму трикутника, але якщо взяти обидві м'язи, то вони створюють трапецію, звідки і взято назву групи м'язів. М'яз прикріплюється до потиличної кістки і остистих відростках грудних хребців, тягнеться до акромиальному кінця ключиці. При цьому, верхні волокна спрямовані вниз до ключиці, а нижні - вгору, під деяким кутом.

Хоча це одна і та-ж м'яз, вона багатофункціональна. Верхні волокна відповідають за підняття пояса руки. Коли рука піднімається вище горизонтальної лінії, лопатка розгортається в латеральну сторону. Нижні волокна служать для опускання вниз лопатки. Якщо скорочуються одночасно всі волокна м'язів, це призводить до відома лопаток і тягне плечі назад-всередину.

    Найширший м'яз спини

Ця м'яз не дарма носить таку назву, адже вона займає практично всю нижню частину спини і служить важливу роль у формуванні атлетичної фігури. Верхня частина найширшого м'яза розташовується відразу під трапецієподібної м'язом. З внутрішньої сторони вона кріпиться до кільком (5-6) остистих відростках грудних хребців, і до всіх остистих відростках хребців, розташованих нижче, аж до крижового відділу хребта. Поширюючись до зовнішньої частини тулуба, цей м'яз кріпиться до чотирьох нижніх ребер і подвздошному гребеню. Кріплення до нижніх ребер утворює зубці, які чергуються з зубцями, утвореними зовнішньої косою м'язом живота. Волокна м'яза піднімаються, і сходяться до плечової кістки, де і прикріплюються до неї. Ця м'яз утворює великий апоневроз в поперековій області, він зрощені з попереково-грудною фасцією, а піднімалися, перекриває нижню частину лопатки.

Якщо говорити про функції, яку виконує цей м'яз, то її розміри і потужність відносять до генетичного зв'язку з предками, які вміли пересуватися по гілках за допомогою рук. Тому найширший м'яз спини відіграє важливу роль при підтягуванні. Вона призводить плече до тулуба, підтягує руку до серединної лінії, обертає її всередину. Якщо рука закріплена, то тягне тулуб до неї. Крім того учавствует в диханні, розширюючи грудну клітку (сприяє вдиху).

    Ромбовидний м'яз.

Назва походить від самої форми м'язи. Розрізняють велику і малу ромбовидні м'язи. Вони лежать паралельно один-одному. Розташовуючись нижче трапецієподібного м'яза, велика ромбовидна м'яз прикріплюється внутрішньою частиною до остистих відростків двох нижніх шийних хребців і чотирьох верхніх грудних хребців. Мала ромбовидний м'яз в кілька разів вже великий, розташовується між великою ромбовидної, і трапецієподібної м'язами. Прикріплюється до двох шийних хребців і нижньої частини вийной зв'язування. Латерально спускається вниз, і кріпиться до медіальної частини лопатки.

Ці м'язи відповідають за підтягування лопатки вгору і в середину, до хребта, в процесі скорочення. Фіксує у грудної клітки медіальний край лопатки.

    М'яз, що піднімає лопатку.

Кріпиться в нижній частині до верхнього кута лопатки, а у верхній - до відростків чотирьох шийних верхніх хребців.

    Нижня задній зубчастий м'яз

Це допоміжна дихальна м'яз, що відповідає за опускання ребер і знаходиться в третьому шарі м'язів спини. Розташовується між верхнім поперековим і нижнім грудним відділом, прикріплюючись у внутрішній частині до остистих відростків нижніх грудних хребців, а в зовнішній - до 9-12 ребрах.

Отже, ми розглянули м'язи, що відповідають за формування атлетично-завершеного корпусу в області спини. Залишилося зробити огляд вправ, спрямованих на розвиток цих м'язів.

Умовно їх можна розділити на вправи з нарощування м'язової маси, коригування та створення рельєфу.Комментарии (0)