Грудні м'язи способи накачування


Перш, ніж перейти до статті, я хотів би звернути вашу увагу на цей сервіс для спортсменів.

Віртуальна качалка - це просто знахідка для новачків. Всі передові тренувальні принципи настільки органічно і грамотно вплетені в тренувальні програми, що я шкодую про те, що такого сервісу не було, коли я сам був новачком.

Не важливо хто ти - новачок або відбувся бодібілдер, тобі в будь-якому випадку доведеться досконально знати анатомічну складову тіла, бо без цього найціннішого знання особливо далеко не підеш. Нарощування сталевих м'язів і формування міцного здоров'я - це і є найголовніша мета будь-якого спорту, а тим більше того, який вибрав саме ти. І ім'я йому бодібілдинг.

Честь і хвала тобі культурист!

І повертаючись до раніше порушеної теми, хочеться дати вельми корисну інформацію, яка допоможе тобі постійно прогресувати, а не тупцювати на місці. Опис усіх анатомічних аспектів в одній статті не є добре, тому візьмемо для опису таку важливу частину, як грудні м'язи (важливі, звичайно, всі м'язи, але цього разу розповідь піде саме про грудні).

Перш ніж приступити до найцікавішого - безпосередньо опрацювання ціх м'язів, слід дати їм докладну характеристику, для того, щоб не виникло інформаційного голодування і для більшої ефективності тренінгу.

Чітко і по справі піде подальше оповідання, бо в такому питанні відволікатися не варто. А то можна і не те що-небудь сказануть. Починаємо.

М'язи грудної клітки діляться на дві групи:

   1.  Поверхневий шар, безпосередньо прикриває зовні грудну клітку (м'язи тут кріпляться до плечової кістки і до кісток на поясі верхніх кінцівок)
   2.  Глибокий шар, безпосередньо і вдає із себе грудні м'язи


Поверхневий шар:

    Підключичний м'яз
При скороченні викликає зсув ключиці вниз і всередину, при цьому утримує її в грудино-ключичному суглобі.

Якщо положення плечового пояса фіксоване, то піднімається перший ребро, тим самим виконуючи функцію допоміжної м'язи для дихання.

Підключичний м'яз за розміром не дуже велика і за формою довгастий. Судячи з її назви, логічно напрошується висновок, що вона знаходиться нижче ключиці, займаючи практично паралельне їй напрямок.

Прикривається ж м'язом, що носить назву великого грудного.

    Велика грудний м'яз

Обертає і призводить плечову кістку всередину. Якщо рука знаходиться в горизонтальному положенні, то опускає її, при цьому зміщуючи всередину і вперед, а коли рука знаходиться у фіксованому положенні, то вона бере участь у диханні (вдих), тим самим розширюючи грудну клітку, через що і піднімаються ребра.

Розташовується ця широка м'яз в передневерхней частині грудей і спереду обмежує пахвову ямку. Починається вона від внутрішньої половини ключиці, а також передній поверхні тіла і рукоятки грудини, у хрящів п'яти-шести ребер, розташованих зверху і у передньої стінки прямого м'яза живота. Кріпиться ж велика грудний м'яз прямо до гребеня, що знаходиться на великій горбку плечової кістки.

    Передній зубчастий м'яз
Зміщує лопатку в зовнішню сторону і вперед, чим і відтягує її від хребетного стовпа. Бере участь у безпосередньому обертанні лопатки, коли рука піднімається до вертикального положення.

Ще вона фіксує лопатку і допомагає їй у цьому
    Ромбовидний м'яз. Разом, вони притискають лопатку до поверхні грудної клітки.

Зубчастий м'яз розташовується в передньобокових відділі грудей, а місцем її кріплення є нижній кут медіального краю лопатки.

Глибокий шар:


Складається цей шар також з декількох важливих м'язів. Далі про них по порядку.

    Зовнішні міжреберні м'язи

Вони піднімають ребра, і беруть участь у диханні (вдих). Розташовані вони в проміжках між ребрами, починаючи від їх горбків ззаду, прямо до місця, в якому з'єднуються ребра з хрящами, розташованими спереду.

    Внутрішні міжреберні м'язи
Беруть участь у русі грудної клітки при диханні, опускаючи при цьому ребра (видих). Розташовані вони в міжреберних просторах, що знаходяться від кутів ребер до самого бічного краю грудини.

М'язи беруть свій початок з верхнього краю нижнього ребра, прикріплюючись до верхнього краю верхнього ребра.

    Внутрішні м'язи
Розташовані на внутрішній поверхні у міжреберних м'язів і кріпляться до суміжних ребрах, а точніше їх внутрішній стороні.

    Підреберній м'язи
Також беруть участь у видиху і розташовуються в задньому відділі грудній клітці, в її внутрішній поверхні, прямо в нижній половині.

    Поперечна м'яз грудей
Представляє з себе тонку веретеноподібну м'язів, що знаходяться на задній поверхні хрящів третього і четвертого ребра, тим самим прилягаючи до внутрішньої частини поверхні грудної стінки.

    М'язи, які піднімають ребра
Відбувається скорочення і за рахунок цього, вони піднімають ребра. Знаходяться вони в хребетному стовпі, точніше в його грудному відділі.

Розташовані під м'язом, яка випрямляє хребет, схожий на веретеноподібний м'язовий пучок, напрямок якого йде до ребер, розташованим нижче.Комментарии (0)